wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Archiwum wiadomości dotyczących anime i mangi Gleipnir

[anime] Gleipnir 10: „Piękny kwiat”.

Już w najbliższą niedzielę, 7 czerwca o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Piękny kwiat”. „Grupa Clair i Shuuichiego postanawia pójść dłuższą drogą i obejść terytorium wroga, jednak zostaje wciągnięta w pułapkę! Ich przeciwnikiem jest liczniejsza i silniejsza drużyna, która bez skrupułów dąży do celu. Czy niepozorny chłopak i jego blondwłosa przyjaciółka zdołają stawić opór i dostać się do wraku statku kosmicznego?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.05.2020

[anime] Gleipnir 09: „Znak konfliktu”.

Już w najbliższą niedzielę, 31 maja o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Znak konfliktu”. „Shuuichi, Clair i reszta grupy ruszają na poszukiwania. Dzięki lokacjom wcześniej znalezionych monet udaje im się ustalić przybliżone miejsce katastrofy statku kosmicznego, w pobliżu którego zamierzają zebrać wymagane sto sztuk. Jednak jak się później miało okazać, nie byli jedynymi, którzy wpadli na ten pomysł...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.05.2020

[anime] Gleipnir 08: „Cienie w pamięci”.

Już w najbliższą niedzielę, 24 maja o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Cienie w pamięci”. „Shuuichi łączy się z Yoshioką w procesie metamorficznym i rozpoczyna walkę z wrogiem. Jednak gdy już ma oddać strzał w stronę siostry Clair, przeszkadza mu w tym sympatyczna miłośniczka zwierząt. Jak na taki obrót sytuacji zareaguje najbliższa do tej pory chłopakowi piegowata blondynka? Czy grupa ruszy za potężnymi wrogami, by dopaść ich, póki jeszcze nie zdobyli ostatecznej mocy?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.05.2020

[anime] Gleipnir 07: „Metamorfoza”.

Już w najbliższą niedzielę, 17 maja o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Metamorfoza”. „Podczas gdy Shuuichi idzie do lasu z Yoshioką szukać zguby dziewczyny, Clair zawiera kontrakt z przywódczynią bandy zbieraczy. W tym samym czasie drużyna siostry piegowatej blondynki odnajduje portfel sympatycznych kocich uszek...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.05.2020

[anime] Gleipnir 06: „Zbieracze”.

Już w najbliższą niedzielę, 10 maja o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Zbieracze”. „Clair i jej zwierzak w górach, gdzie doszło do katastrofy ufo, skutecznie rekrutują do swojej drużyny mistrza sztuk walki. Następnie na cel obierają pewną specyficzną grupę Zbieraczy, której przewodzi charyzmatyczna dowódczyni...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.05.2020

[anime] Gleipnir 05: „Niebezpieczni wrogowie”.

Już w najbliższą niedzielę, 3 maja o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Niebezpieczni wrogowie”. „Shuuichi oraz Clair po wizycie u kosmity spod hotelu miłości postanawiają zostać Zbieraczami i udają się w góry, gdzie rzekomo spadł statek obcych. Jednakże gdzie duże skupiska monet, tam również potężni wrogowie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.04.2020

[anime] Gleipnir 04: „Pragnienie przemiany”.

Już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Pragnienie przemiany”. „Shuuichi oraz Clair postanawiają przyczaić się na dworcu na Elenę. I gdy po trzech dniach obserwacji wydaje się, że nic z tego nie będzie, na peronie zjawia się tajemnicza siostra piegowatej licealistki. Dlaczego Elena twierdzi, że to przez nią Shuuichi zyskał moc przemiany w pluszowego psa? I jak zareaguje, gdy zobaczy w jego wnętrzu własną siostrę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.04.2020

[anime] Gleipnir 03: „Elena”.

Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Elena”. „Shuuichi oraz Claire pokonują pierwszą przeszkodę na swojej drodze i rozpoczynają poszukiwania siostry blondwłosej, piegowatej dziewczyny, która pozbawiła życia własnych rodziców. Czym jest tajemniczy automat stojący przy nieczynnym hotelu miłości i jaką tajemnicę skrywa zamieszkujący go mężczyzna?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.04.2020

[anime] Gleipnir 02: „Znaczenie wewnętrznej pustki”.

Już w najbliższą niedzielę, 12 kwietnia o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Gleipnir zatytułowany „Znaczenie wewnętrznej pustki”. „Shuuichi ratuje z pożaru dziewczynę, która jednak zamiast być mu wdzięczna, traktuje go jak swojego niewolnika. Gdy Clair zabiera swój podnóżek do mieszkania, zostają zaatakowani przez kolejnego potwora, który nazywa ich Zbieraczami. Czym jest tajemnicza moc, którą otrzymał niepozorny licealista?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w niedzielę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.04.2020

[anime] Anime Gleipnir.

Gleipnir to dojrzałe anime akcji z animacją studia Pine Jam oparte na mandze seinen autorstwa Takedy Suna. Kagaya Shuuichi to przeciętny licealista z nudnego miasteczka. Jednak gdy jego piękna koleżanka z klasy zostaje uwięziona w płonącym magazynku, chłopak odkrywa w sobie tajemniczą moc – potrafi przekształcać się w futrzastego psa z ogromnym rewolwerem i zamkiem błyskawicznym na plecach. Ratuje dziewczynie życie, dzieląc się z nią swoim sekretem. Jednak później okazuje się, że wybawiona szuka siostry, która zabiła jej rodzinę, i, jak bardzo poniżające by to nie było, zamierza wykorzystać Shuuichiego do wypełnienia swojej misji...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii, jednakże prawdopodobnie będzie trwała jeden sezon (12-13 odcinków). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 24.03.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.